Sjednice, Školski odbor

« Travanj 2018 »

EKO ŠKOLA

OSNOVNA ŠKOLA KNEZA MISLAVA - EKO ŠKOLA

Naša škola sudionik je značajnog projekata -  Eko - škola. Stekli smo zlatni status među Eko školama, a uskoro se nadamo i dijamatnom. U okviru ovog projekta, jedanput godišnje organiza se Projektni dan. To je dan u kojem je učenik, kao najvažniji sudionik nastavnog procesa, bira prema vlastitim afinitetima radionicu kojoj će se priključiti. Svaki Projektni dan ima određenu temu i u okviru te teme učitelj u paru s nekim kolegom, osmišljava radionicu koju učenici samostalno biraju. Projektni dani pokazuju izvrsne rezultate u kreativnosti učenika što je nama, kao učiteljima, daljnji poticaj i motivacija za svaku buduću radionicu. Baš kao i učenici, i učitelji se vesele svakom novom Projektnom danu i izazovima koje nudi.

EKO KODEKS OŠ KNEZA MISLAVA

Ne ostavljajmo u prirodi ništa osim tragova svojih stopa pa nek´treće tisućljeće zauvijek odnese smeće.

EKO ODBOR OŠ KNEZA MISLAVA

Anita Luketin, ravnateljica