BICIKLOM DO ZDRAVLJA

Dana 16. svibnja 2009. organiziran je projektni dan na temu „Volim se gibat, gibat“ povodom obilježavanja dana tjelesne aktivnosti.

Učenici svih petih razreda s učiteljima Davorom Klarićem, Mirelom Kovačević, Jagodom Crnjac, Ivanom Čulić Farac i Ivanom Jurić organizirali su radionicu pod nazivom „Biciklom do zdravlja“ na prometnom poligonu u Splitu.

U prvom dijelu učenici su slušali predavanja voditelja prometnog poligona učitelja Mate Teklića o prometnim pravilima i ponašanju u prometu.

U drugom dijelu učenici u prometnom poligonu sudjeluju u prometu kao vozači bicikla i kao pješaci. Učenici koji su uspješno savladali prometna pravila dobili su potvrdu o položenom ispitu za upravljanje biciklom.